• BERMAK ENERJİ METAL VE BACA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Filtre sistemleri, baca gazı, atıkgaz, restaurant, mutfak, iş yerleri, fabrikalardaki baca ve havalandırma sistemlerinden açığa çıkan, atmosferi, doğayı ve çevreyi kirletici zararlı gazları filtreleme prensibine dayanan bir prosestir. Çevreye atılan baca gazı emisyonunu en aza indirgeyerek, hem doğanın ve yakın çevrenin kirlenmesini önlemekte hem de rahatsız edici unsurları gidererek hava kalitesini artırarak yaşam kalitesini yükseltmektedir.

Sulu Baca Filtresi Nasıl Çalışır ?

Sulu baca filtresi çatıdaki baca çıkışına tam oturacak şekilde üretilir. Gelen baca gazı genişleyen sulu baca filtresi haznesinden geçerken nozullardan püsküren su ile karşılaşır. Nozullar suyu pülverize ederek duman içerisinde taşınan zararlı partikül ve kurumların karşılaşması sonucu filtreleme sağlar. Sulu sistem baca filtresi içerisinde püskürtülen su aşağı düşerken partikül ve kurumları tutarak kirlenir. Kirlenen su hazne içerisinde birikerek aşağıdaki tahliyeden atılır. Tahliye edilen kirli su kanalizasyona deşarj edilir.

Sulu baca filtrelerinde isteğe bağlı olarak atık suyu yeniden sirküle etmek için çatıya su deposu montajı da yapılabilir.